• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга U-9 Друга Ліга U-9 Перша Ліга

Першість міста Києва з футболу. U-9. Група 2. Біло-синій самий сильний!

Змагання з футболу U-8 та U-9, серед наймолодших футболістів першості 2013-2014 років народження (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – Наймолодші діти 4),

Змагання з футболу U-8 та U-9, серед наймолодших футболістів першості 2013-2014 років народження (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – Наймолодші діти 4), організовуються шляхом розподілу команд згідно клубного рейтингу, по групах.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г і т.д. Після формування нових груп, команди знову таки проводять ігри у своїх групах в одне коло за системою «кожен з кожним».

За Регламентом, діти даного віку грають на скороченому полі 40×20. Тривалість гри складає 2 тайми по 20 хвилин. На полі перебуває по 5 гравців кожної команди. Ігри проводяться м’ячем розміру №4, без положення поза грою. Дозволені зворотні заміни, а вилучення гравця відбувається з правом заміни. Тобто, фактично команди грають за футзальними правилами.

Перейдемо до огляду групи 1 вікової категорії U-9. Після зіграних матчів впевнено лідирує Динамо. Наймолодші «динамівці» яскраво підтримують переможні традиції славетного клубу. В середньому 7,8 гола за гру, лише 3 пропущених. Академія «біло-синіх» знає, як виховувати юні таланти.

«На відстані витягнутої руки» від лідера перебувають відразу 2 команди. Ніка-Олімпік та ДЮСШ-26, маючи по 12 очок. Так само аналогічно, обидва колективи зазнали розгромних поразок від Динамо.

Матчі Ніка-Олімпік команди радують великою кількістю голів. Команда забила 17 м’ячів, що є більшим результатом за інших позаду, але і пропустила не мало.  А от ДЮСШ-26 на противагу, вміє добре захищатися, а із забитими м’ячами ситуація гірша. Проте, необхідний результат, як одна, так і інша команди здобувають і це, головне.

2 поразки та 3 перемоги у Чайки. Команда в будь-який момент готова скористатися втратою концентрації будь-кого з лідерів, щоб ввірватися у топ-3.

За п’яту позицію, яка дозволить у другому етапі потрапити у групу А, зав’язалася неабияка боротьба. Відразу 3 команди йдуть з рівною кількістю очок.

В даний момент, Локомотив займає п’яте місце. Команда провела всі матчі з лідерами, а тому в іграх, що лишилися може проявити себе значно краще.

ДЮСШ-1 також зіграв майже всі ігри із «верхівкою», а тому далі потрібно здобувати необхідні для себе очки, з командами рівними за класом.

Гарні шанси, нав’язати боротьбу командам вище має Титан. Хоч «залізничники» і здобули «звитягу» в особистій зустрічі, це не забирає шанси на «п’ятірку». Команда зіграла 4 гри, а тому має фору у вигляді гри в запасі. До того ж, різниця м’ячів є кращою за всі команди з нижньої шістки.

Юні «орлята» розташувалися відразу слідом. Як і попередній колектив «Benfica» має гру в запасі. Позитивний результат в якій, дозволить втрутитися у «баталії» за потрапляння до групи А.

Не так добре справи у Зміни-Оболонь, котра фори, як у попередніх двох колективів не має. Скоріше за все команда буде налаштовуватися дати бій суперникам вже у групі Б.

Останні зараз хлопці з Юніор Спорт. На жаль, команда не змогла поки здобути жодного пункту. Але чи головний результат в дитячому футболі?

Похожие записи

Першість міста Києва з футболу. U-9. Група 1. Четвірка кращих на вершині: хто ж стане переможцем?

Олександр Галян

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 3. Перше коло. Титан підвівся на вершину!

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 1. Перший етап. Незмінне лідерство Зміни!

Оставить комментарий