• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга U-9 Друга Ліга U-9 Перша Ліга Футбол

Першість міста Києва з футболу. U-9. Група 3. Неймовірна інтрига на фініші!

Змагання з футболу U-8 та U-9, серед наймолодших футболістів першості 2013-2014 років народження (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – Наймолодші діти 4), організовуються шляхом розподілу команд згідно клубного рейтингу, по групах.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г і т.д. Після формування нових груп, команди знову таки проводять ігри у своїх групах в одне коло за системою «кожен з кожним».

За Регламентом, діти даного віку грають на скороченому полі 40×20. Тривалість гри складає 2 тайми по 20 хвилин. На полі перебуває по 5 гравців кожної команди. Ігри проводяться м’ячем розміру №4, без положення поза грою. Дозволені зворотні заміни, а вилучення гравця відбувається з правом заміни. Тобто, фактично команди грають за футзальними правилами.

У групі 3 вікової категорії U-9, після 6 турів ситуація з розподілом на групи у другому етапі «де-факто» зрозуміла. А от із визначення місць за підсумками першого етапу, говорити дещо зарано.

Наразі, «верхівку» з 16 очками в 6 іграх зайняв Фенікс. Команда рівно та переможно пройшла всю дистанцію, лише одного разу розділивши очки з СК 179. Саме ці дві команди скоріше за все і вирішать між собою долю переможця групи.

СК 179 зіграло на гру менше. Якщо вірити статистиці, саме колектив з СК має кращі шанси на тріумф у групі. Команда має значно кращу різницю м’ячів (+30). Але чи допоможе їм це у матчах, що лишилися – покаже гра.

За ними розташувалася Єдність. За різницею забитих-пропущених, команда лише на 1 м’яч поступається лідеру. Проте, зайняла позицію дещо далі. Все тому, що команда має 2 поразки.

Команда з Вишневого зуміла показати свою гру з командами вище. Єдність навіть вдалося перемогти, але втрата очок із аутсайдером залишила команду поза трійкою. Не дивлячись на це, в останній грі є надія їх обігнати. Вишневе влаштує лише власна перемога та нічия, або програш Єдності.

Наступною йде Десна. Команда поступилася всім командам вище, проте, здобула 2 перемоги з суперниками нище.

Поділ-2 має цілих 2 гри в запасі. Більше того, навіть теоретичні шанси стати четвертими. Але для цього повинні перемагати в іграх, що лишилися, і сподіватися на поразку Вишневого. Такий розклад маловірогідний, але це футбол, де грають живі істоти..

З 3 очками після 6 ігор далі знаходиться «дубль» ДЮСШ-17. Команда спромоглася на одну «звитягу», що дозволяє бути передостанньою.

Остання сходинка у дубля «орлят», котрі здобули очко завдяки гольовій «мировій» з Вишневим. Задля покращення ситуації у команди ще 2 гри. Чи зможе команда виправити теперішнє становище?

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група Г. Березняки – новачок, який шокував усіх!

Олексій Нікітін

Затверджено дату та час матчу Юнацької Ліги УЄФА «Мідлсбро» – «Динамо»

u16.ua

“Легенда” прервала трехлетнюю беспроигрышную серию “Жилстрой-1”

u16.ua

Оставить комментарий