• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга U-9 Друга Ліга U-9 Перша Ліга Футбол

Першість міста Києва з футболу. U-9. Група 4. Козацька хода Козака!

Змагання з футболу U-8 та U-9, серед наймолодших футболістів першості 2013-2014 років народження (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – Наймолодші діти 4), організовуються шляхом розподілу команд згідно клубного рейтингу, по групах.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г і т.д. Після формування нових груп, команди знову таки проводять ігри у своїх групах в одне коло за системою «кожен з кожним».

За Регламентом, діти даного віку грають на скороченому полі 40×20. Тривалість гри складає 2 тайми по 20 хвилин. На полі перебуває по 5 гравців кожної команди. Ігри проводяться м’ячем розміру №4, без положення поза грою. Дозволені зворотні заміни, а вилучення гравця відбувається з правом заміни. Тобто, фактично команди грають за футзальними правилами.

Переходимо до останньої, четвертої групи, віку U-9.

Вже напевно відомо, що тріумфатором групи стала команда Козак. Завдяки перемозі над головним конкурентом. Єдиною інтригою, є те, чи зможуть “козаки” стати першою командою віку, котра завершить перший етап із стовідсотковим показником очок.

“Срібне” місце вже також відоме, воно за Лівим Берегом. За різницею голів, команда стала найкращою. Кожен матч був справжнім видовищем з купою забитих м’ячів. Проте, прикра поразка, навіть попри “разучу” перевагу за м’ячами не дозволила очолити таблицю. Довести, що цей результат був помилкою, команда зможе вже в другому етапі.

Далі, можна помітити напружену боротьбу трьох колективів за третю сходинку. Дві команди мають однакову кількість очок. До того ж, між собою Сталь та ДЮСШ-10 зіграли гольову нічию. А тому, за умови перемог обох, в останньому матчах, все вирішить різниця м’ячів, яка у Сталі є кращою.

На одне очко менше набрала команда із Щасливого, а тому йде п’ятою. В своєму останньому матчі етапу, команда зустрінеться з найближчим конкурентом за четверту позицію. ДЮСШ влаштує лише перемога. Чи по силам їм це?

Дещо відстали від попередніх, команди знизу “турнірки”. Останній тур для них може дати змогу краще підготуватися до наступного етапу, та поборотися за вище місце внизу.

“Першою” з таких, є Рубікон, котрий в останньому матчі спробує погіршити статистику грізного лідера групи.

Заспа з Козина так і не відчула смаку перемоги, тому з двома “мировими” в активі знаходиться на сьомій сходинці.

Аутсайдером групи також стала Оболонь, котра лише з 1 очком посідає останнє місце. Можливо результати “оболонців”, вже у другому етапі будуть кращими?

Похожие записи

Володимир Лашкул розповів про перспективи розвитку дитячо-юнацького футболу у “Черкаському Дніпрі”

u16.ua

Сім аматорських клубів проходять атестацію для старту в другій лізі

u16.ua

Першість Києва з футболу. U-8. У Зміни чудова зміна!

Оставить комментарий