• Каталог
  • Новини
U-21 U-21 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-21. Вища ліга. Перше коло. Молодь ДЮСШ-26 не відстає від дорослих!

Чемпіонат Києва з футболу. U21. Вища ліга. Перше коло.
Молодь ДЮСШ-26 не відстає від дорослих!

У віковій групі U-21, 12 команд вели боротьбу за лідерство і ось яку ситуацію маємо по закінченню першого кола: очолює турнірну таблицю, як і в чемпіонаті серед дорослих команд, ДЮСШ-26 доволі високо котується у поточному чемпіонаті та цілком може пишатись своїми 21-літками, які під керівництвом Владислава Гуменюка виграли за сезон дев’ять ігор та одну зіграли внічию. Однозначно, уваги заслуговує і красномовна різниця м’ячів 59-19.

ДЮСШ Атлет переслідує лідера, відстаючи всього на 2 очка. Тут можна казати, що це є два основні претенденти на перемогу в чемпіонаті по його закінченню.

Відрив у Зміни та Арсенал-Київ  вже більш суттєвий – команди відстають від позицій вище на 4 очка, адже обидві отримали за коло 20 очок. Зможуть ці команди вклинитись в боротьбу лідерів або вони намагатимуться вибороти «бронзу» і на більше не претендуватимуть? Третє місце займає Зміна, адже за коло виграли 7 матчів проти 6 перемог Арсенал-Києва.

Команди далі вишикувались своєрідними сходинами з різницею то в два та три очка. Серед них такі серйозні спортивні школи, як Локомотив, Єдність та ДЮСШ-14, тож боротьба буде цікавою. Очевидно, що ситуація в турнірній таблиці нестабільна і чого чекати від наступного кола, не зрозуміло, ти воно і цікаве! Проте молоді футболісти мають пам’ятати, що в другому колі ще можна змінити хід подій, варто лише трошки докласти сил та мотивації.

* домашній матч

Похожие записи

Александр Зинченко: Был вариант с получением российского гражданства, но до серьезных шагов дело не дошло

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-15. Перша ліга. Перше коло. Поділ стукає у «вишку»!

Збірна України U18 зіграла внічию з португальцями

u16.ua

Оставить комментарий