• Каталог
  • Новини
U-21 U-21 Вища Ліга

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-21. 7 тур. Напруга навколо Арсеналу

Гравці категорії U-21 вже не є юніорами, адже футболісти в цьому віці вже цілком мають риси своєї дорослої версії, а юнаків з 2000-м роком народження можна часто побачити серед зірок провідних команд світу.
Статус зрілих гравців підтверджує та напруга, яку створили команди у першості міста серед футболістів вікової категорії до 21 року. Важко пригадати ситуацію, коли 1 та 6 місце розлучало всього 2 очки. Перші дві позиції ділять Арсенал-Київ та Атлет, причому друге місце помітно переважає перше за різницею голів, проте, виною всьому впевнена очна перемога “канонірів” над “атлетами”, з рахунком 4:0.
Своє чисте “бронзове” місце тримає ДЮСШ-1 з 11 очками.
Цікавість подальшого сценарію полягає в тому, що 4 місце може вийти на перше. Зміна йде з 10 очками, проте – має матч в запасі. Тобто команді вистачить перемогти в наступному матчі, щоб очолити турнірну таблицю. Гра обіцяє бути справді цікавою, адже в суперниках не абихто, а Арсенал-Київ, який очолює турнірну сходинку. Тимчасово чи ні? Дізнаємось вже 21 жовтня!
Топ-6 зачиняють ДЮСШ-26 та ДЮСШ-15, причому команда з 6 місця має кращу різницю голів у чемпіонаті. Вагомий внесок у це зробила перемога над ДЮСШ-14 з іронічним рахунком 14:0.
На сьомому місці спокійно їде Локомотив, проте команду може посунути Єдність, якій для цього потрібно забрати дві перемоги у наступних матчах.
Останніми йдуть ДЮСШ-14 та Поділ.
Про головний матч-інтригу ми розповіли в самій статті, проте, якщо знову подивитися на верх таблиці, ми зрозуміємо, що навіть одна нічия зможе все перегорнути на 180 градусів!


Похожие записи

Чемпионат Украины U-21: «Динамо» разгромило «Шахтер» и взяло титул 03.05.2016

u16.ua

Чемпионат Украины U-21: «Динамо» вышло на второе место

u16.ua

Чемпионат Украины U-21: «Александрия» остановила «Шахтер»

u16.ua

Оставить комментарий